چگونه می توانم نوسازی خود را سبز کنم؟

فقط سبز نساز ، سبز زندگی کن

برای سبز شدن با بازسازی خانه هیچ “10 مرحله آسان” وجود ندارد. نوسازی با آگاهی از محیط زیست به معنای اضافه کردن برخی از کفپوش های بامبو یا روشنایی کم انرژی است. با تعیین چگونگی تعریف “سبز” و چقدر می خواهید با این مفهوم پیش بروید شروع کنید: شروع به ارزش گذاری ایده هایی که قطعاً می خواهید ادغام کنید کنید. در وهله اول نیاز به نوسازی را در نظر بگیرید. آیا واقعاً لازم است کل خانه را بزرگتر کنید زیرا یک طرح جدید در حال اجرا است؟ آیا هنگامی که ممکن است لیفت صورت کابینت کافی باشد ، آیا شما به آشپزخانه کاملاً نیاز دارید؟ تمام مواد و فرآیند مربوط به نوسازی ، از حمل و نقل گرفته تا بازیافت و زباله ، تأثیرات زیست محیطی ایجاد می کند. قبل از بازسازی و در طول عمر خانه به پایداری فکر کنید.

خود را آموزش دهید:
تلاش برای ارزیابی و بهینه سازی یک بازسازی سبز یک کار خارق العاده است.  طراحی دیوار سبز معمار شما تمام پاسخ ها را نخواهد داشت ، و سازنده شما نیز جواب نخواهد داد. من قرار است در ساختمان سبز متخصص باشم ، با این وجود قبل از تصمیم گیری در مورد بازسازی سبز خودم ، با طراحان خانه ، معماران ، مهندسان ، سازندگان ، تجارت و تجارت مردم و محصولات تکراری مشورت کردم. برای ارائه اطلاعات در مورد خانه خود و همچنین به طور بالقوه واجد شرایط بودن برای بازسازی برای کمک های مالی دولت فدرال ، ارزیابی پیش ساز مجدد ecoEnergy را ترتیب دهید. قبل از شروع به کار با یک بازرس خانه تماس بگیرید تا بعد از خراب شدن دیوارها ، شگفتی های کمتری پیدا کنید.

برنامه ریزی کلی:
هر یک از اجزای نوسازی می تواند مناطق دیگر را تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال ، هواسازتر بودن خانه باعث کاهش اتلاف گرما می شود اما همچنین باعث کاهش تهویه طبیعی می شود ، که باید با تهویه مکانیکی تکمیل شود.

اولویت های بودجه:
در نظر بگیرید که ابتدا باید چه مناطقی از نوسازی انجام شود ، در مقایسه با مناطقی که بعداً می توانند اضافه شوند یا بعداً به روزرسانی شوند. به عنوان مثال ، صرف هزینه برای عایق کاری دیوار اضافی می تواند بار گرمایشی خانه را به اندازه کافی کاهش دهد تا سیستم گرمایشی کوچکتر و گران تر و شاید نیازی به افزودن تهویه هوا نباشد. وجوه خود را برای بهبود پاکت (دیوارها ، اتاق زیر شیروانی ، پنجره ها ، نشت هوا) در اولویت قرار دهید قبل از اینکه در کفپوش های زیبا یا درمان های پنجره غرق شوید. متوجه می شوید که این به روزرسانی ها نسبتاً ارزان نیستند و بازده خوبی از سرمایه شما به دست می آورند.

کوره با بازده بالا یا عایق دیوار اضافی به اندازه آشپزخانه طراح سکسی نیست ، اما باید با افزایش قیمت انرژی سریعاً هزینه را پس بگیرند. همچنین ، در نظر بگیرید که بعداً ارتقا می تواند گران باشد یا غیر عملی. برای افزودن عایق بیشتر ، نمی خواهید در آینده دیوارهای خود را پاره کنید. با پاکت شروع کنید ؛ با سیستم گرمایشی تمام کنید. بیشترین انرژی برای گرم کردن و خنک کردن خانه مصرف می شود. یک ثانیه دور آب گرم خانگی ، سپس چراغ ها و لوازم خانگی است. با ارتقا to سطح پاکت ، میزان گرمایش خانه و اندازه سیستم گرمایشی لازم کاهش می یابد. هنگامی که به پیمانکار گرمایشی خود بگویید چگونه نوسازی خود را ساخته اید ، وی می تواند اندازه کوره یا دیگ بخار را محاسبه کند.

محصولات را عاقلانه انتخاب کنید:
محصولات سبز را منبع کنید که از نظر هزینه ، سهولت نصب ، دوام و تأثیر بر محیط منطقی هستند. ما برای نمای بیرونی نوسازی خود از سایدینگ فلزی موج دار استفاده کردیم زیرا این نصب ارزان ، نصب آسان ، حاوی 30 درصد فولاد بازیافتی بود ، نیاز به هیچ گونه درمان اضافی ندارد و می توان آن را حذف و دوباره در جاده استفاده کرد. سبز بساز ، سبز زندگی کن. پس از اتمام بازسازی های سبز ، هوشمندانه در آن زندگی نکنید.

با به روزرسانی توالت های کم آب می توانید سالانه 5000 لیتر آب صرفه جویی کنید. حسگرهای روشنایی سرنشین مصرف برق را کاهش می دهد و می تواند راحت تر از کلیدهای روشنایی باشد. وسایل EnergyStar نسبت به وسایل معمولی از برق و آب کمتری استفاده می کنند. برعکس ، شما اگر بخاری آب گرم با صرفه جویی در مصرف انرژی صرفاً برای دو برابر کردن زمان دوش گرفتن ، زمین را پس انداز نمی کنید. رنگ و پاک کننده های مملو از سموم می توانند به سرعت اثر بهبود کیفیت هوای داخلی را نفی کنند. این سیستم گرمایشی جدید اگر به طور هوشمند استفاده نشود ، صرفه جویی در انرژی ایجاد نمی کند.